Štítky: hdmi lan, arduino attiny85, 6 dof robot, koaxiální ethernet, modbus rtu, arduino servo shield, 74HC4052, ethernet hdmi, Úhel 90 stupňů hdmi, ethernet, vga.

2 177.58 Kč
  • Skladem
  • s1251


  • Kanál: 4
  • Vysílač vzdálenost: Single mode 0~20 km,Multi-mode 0~200 metrů
  • Ethernet port: rj45
  • Velikost: 175*140*29MM
  • Typ Položky: Komunikační Převodník
  • Číslo Modelu: 4P1E
  • Návrat ztráta: 40 db
  • Optické Rozhraní: FC

1 Pár 4-Kanálový RJ11 Premium Telefon Převodníky/Extender - PCM Hlas Tel Po Optických Multiplexer,FC Optický Port, s 100M Ethernet.single mode 20 KM.Podpora Caller ID a Faxové Funkce

Specifikace: 1.Pomocí jediného režimu single FC/FC Optický kabel.přenosová vzdálenost z telefonní signály až 20Km FC fiber rozhraní. 2.Silný anti-interference schopnost, vestavěná ochrana před bleskem.Vysoce kvalitní hlasové volání čip, jasné hlasové hovory, Podpora ID volajícího ukazuje a faxové funkce. 3.Vysoce kvalitní PCM hlasové telefonní Modulární design, Plug and play, není třeba na místě ladění.vysoká integrace, stabilní a spolehlivý výkon 4.Přenosové pásmo: 10-100Mbps (za síťový port) plný duplex, poloviční duplex plně adaptivní 5.Vyrobeny z kovového jedlou barvou, odolné proti korozi, porézní, odvod tepla na obou stranách s cílem zajistit stabilní provoz.Popis produktu : PCM Telefon multiplexování fiber converter je vyhrazený digitální multiplexer pro vlákno a Ethernet telefonie, který integruje téměř všechny digitální logika v zařízení, výrazně zlepšit výkon produktu a snížení nákladů.Přístroj má vynikající výkon, stabilní a spolehlivý, nízká spotřeba energie, vysoká integrace, malé rozměry, snadná instalace a údržba.Pomocí PCM pulse code modulation technologie, kvalita hlasu je jasné, stabilní a spolehlivé volání.Vlastnosti: 1. Modulární design, vysoká integrace, stabilní a spolehlivý výkon 2. Poskytnout telefonní převodovka 4channel 3. Může poskytnout trasu, rychlost 100M Ethernet 4. Rack-mountable 2U/4U šasi centralizované správy napájení 5. Použitelné prostředí:Hlavní komunikace subjektů, vlád, podniků a institucí



Napsat recenzi

Související produkty